Toplu SMS Nasıl Gönderilir?

Toplu sms göndermenin faydaları, en kolay toplu sms nasıl gönderilir, toplu sms programları ve kullanım şekilleri toplu sms fiyatları

Neden Toplu Sms ?

Toplu SMS mesajlaşma, kişiden kişiye SMS mesajlaşma servisleri için eski bir tanımdır.

 Önceden belirlenmiş bir alıcı grubunun cep telefonlarına çok sayıda SMS mesajı gönderilmesi ile ilgilidir. Bugün, kişiye özel SMS mesajlaşma servisleri, tek mesajların (bir seferlik şifreler ve teslimat bildirimleri gibi) gönderilmesinin yanı sıra toplu mesajlaşma, etkileşimli mesajlaşma (grup mesajlaşma servisleri gibi) ve gelen numara servislerini (örneğin, mobil pazarlama kampanyaları, oylama veya bilgi hatları olarak). 

Toplu SMS mesajlaşmalarının tanımlayıcı bir özelliği, işletmelerin ve kuruluşların SMS mesajları göndermek ve almak için bir veya daha fazla çözümü kullanabilmeleridir; bir cep telefonu uygulaması, bir yazılım programı, bir web arayüzü veya bir SMS API'sini web siteleri veya sistemleri ile entegre etmek. 

Bu toplu SMS mesajlaşma çözümleri, mesajların dünyanın herhangi bir yerindeki cep telefonu numaralarına iletilmesini sağlamak için bir servis sağlayıcının SMS ağ geçidiyle arayüz oluşturur. Bir SMS ağ geçidi, mobil şebeke operatörleri ve bir kablosuz uygulama servis sağlayıcısı arasında bir geçiş görevi görür. 

Bu SMS ağ geçitleri, SMS trafiğinin, bir mobil ağ işleminin SMSC'sine (Kısa Mesaj Servis Merkezi) doğrudan bir bağlantı yoluyla ve sonra bir alıcının cep telefonu numarasına dağıtılmasını sağlar.

 

Toplu SMS mesajlaşma kullanımları, yeni iş veya kamu yararı ihtiyaçları tanımlandığı için sürekli gelişmektedir. Büyük ölçekli işletmelerden küçük işletmelere, topluluk gruplarından eğitim kurumlarına, toplu SMS mesajlaşma, küçük veya büyük temas gruplarıyla iletişimi yönetmek için uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Toplu SMS mesajları göndermeye başlamadan önce, ülkenize ve SMS mesajlarını gönderdiğiniz ülkeye özgü düzenlemelere uymanız gerektiğine dikkat etmek önemlidir.


17 Aralık 2018 Ucuz Sms Gönder