SMS Nasıl Gönderilir?

Toplu SMS göndermeniz için altı neden. Toplu sms göndermenin faydaları, ulaşım ağı, sizde işletmenizi en ucuz yolla tanıtın

Toplu SMS için altı neden

Markaların hareket halindeki müşterileri hedef aldığı bir dünyada, SMS iletişim ve pazarlama stratejilerinin önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Müşterilerle iletişim kurmanın basit ve uygun maliyetli bir yolunu sunan, yukarıda ve üstünde, SMS'in faydalarını göz ardı etmek zordur. Aşağıda, şirketlerin hala müşterileriyle iletişim kurmak için SMS'i seçmelerinin ilk altı nedenini özetliyoruz.

SMS Dünya Çapına Ulaştı

SMS, nerede olduklarından bağımsız olarak insanlara erişmenizi sağlayan birkaç teknolojiden biridir. Dünyanın herhangi bir ülkesindeki herhangi bir mobil ağdaki herhangi bir cep telefonuna bir SMS mesajı gönderebilirsiniz!

SMS Güvenilirdir

SMS mesajlarının gönderilmesi ve alınması internet bağlantısına veya verilere erişime bağlı değildir ve Whatsapp gibi internet tabanlı iletişim kanallarından ve VoIP gibi ses kanallarından daha güvenilir olmasını sağlar.

SMS Para Maliyetleri ve bu iyi bir şey!

SMS gönderme işleminin maliyeti, SMS kanalındaki trafiği sınırlamaya yardımcı olur. İstenmeyen e-postaları e-posta gibi ücretsiz bir platformda filtrelemek yerine SMS mesajlarının maliyeti, gönderilen mesajların alıcı için önemli ve değerli olmasını sağlar.

SMS İlgili

As kişiden kişiye mesajlaşma ve sosyal etkileşimler böyle Whatsapp gibi diğer platformlara taşımak için devam SMS iş iletişimi için uygun bir kanal kalır. Alıcılar, SMS mesajının kendileriyle alakalı olmasını beklediklerinden, SMS mesajları% 98 oranında açık bir oranla övünür ve gönderildikten sonraki 3 dakika içinde okunabilir.

SMS Erişilebilir

Tüm cep telefonları standart SMS işlevselliğine sahip olduğundan, müşterilerinizin sizden mesaj almak için herhangi bir uygulamayı indirmeleri veya yüklemeleri gerekmez. Model ne olursa olsun, her cep telefonunda SMS erişilebilir. SMS Özeldir

SMS'lerin gönderilmesi, gizliliklerine saygı duyurken müşterilerle bağlantı kurmanın kişisel bir yolu olmaya devam ediyor. Örneğin, profil resimlerini, “son görülen” zamanları, çevrimiçi etkinlikleri ve durumları veya diğer kişisel ayrıntıları göremezsiniz.

SMS, şirketlerin müşterileriyle her zaman, her yerde iletişim kurmasını sağlayan basit bir araçtır. Bu nedenle binlerce işletme hala SMS'leri pazarlama ve iletişim stratejilerinin ayrılmaz bir parçası olarak seçiyor. 


17 Aralık 2018 Ucuz Sms Gönder