Toplu SMS kullanarak işinizi büyültün

SMS Nasıl gönderilir? Artık ucuzsmsgonder.com ile daha kolay !

Toplu SMS kullanarak işiniz büyültün

SMS kullanarak işinizi nasıl büyütebilirsiniz

Bugün bir işi büyütmek, potansiyel ve mevcut müşterilerle sürekli olarak ilişki kurmak ve onlarla etkileşim kurmak anlamına gelir. Yalnızca iyi hizmet talep etmekle kalmayıp, düzenli iletişim de bekleyen müşteriler. Bu artan beklentiler, küçük işletmeler için müşterileriyle etkileşime geçmenin tanıdık ve erişilebilir yollarını bulma konusunda sürekli bir zorluk teşkil etmektedir. Büyük bütçelere ve kapsamlı kaynakların desteği olmadan, KOBİ'ler bu taleplere ayak uydurmakta zorlanıyor.

Peki, ayakkabıya dayanan bir bütçeyle büyüyen KOBİ, işlerini etkin bir şekilde pazarlıyor ve müşterileriyle nasıl etkileşime giriyor? Bir yol SMS kullanıyor.

Büyüyen işletmelerin SMS’e yönelmesinin nedenlerinden bazıları:

  1. Toplu SMS uygun maliyetlidir ve küçük harcamalarda yüksek getiri sağlayabilir.
  2. SMS anında ve e-postadan çok daha yüksek bir açık orana sahip.
  3. SMS kişiseldir ve dünya çapında tüm cep telefonlarıyla iletişim kurulmasını sağlar.
  4. SMS, mevcut müşterilerinize hedefli pazarlamaya olanak tanır .
  5. SMS ilgi çekicidir ve işletmeler ile müşterileri arasında iki yönlü bir diyalog açar .

SMS kullanan işletme sahipleri, mini imparatorluklarının büyümesinde etkili maliyet tasarrufu avantajları buluyorlar. Burada, yerel işletmelerin müşterilerine (ve hedeflerine) ulaşmalarına yardımcı olmak için Toplu SMS'in değerli bir araç olduğunu kanıtladığı üç durumu inceliyoruz.

Bir çamaşır firması sahibi Niyazi Bey, müşterileriyle doğrudan iletişim kurmak için SMS'i bir araç olarak kullanıyor. Sahibine göre Toplu SMS, müşterilere çamaşır toplama zamanlarını ve çalışma saatlerini bildirmek için uygun maliyetli ve kolay bir yoldur ve müşterilerinin telefon konuşmalarını ve hatırlatmalarını takip etmelerinde bir düşüşe yol açmıştır.

“Bunlar, KOBİ'lerin sadece işletmelerini tanıtmak için değil aynı zamanda müşterileriyle ekonomik ve maliyetle verimli bir şekilde ilgilenmelerini sağlamak için SMS'i nasıl kullandıklarının harika örnekleri. SMS doğrudan, duyarlı ve en önemlisi, kişisel ve 2 yönlü bir iletişim kanalı sağlayarak işletmeler ve müşteriler arasındaki ilişkiyi dönüştürüyor 


17 Aralık 2018 Ucuz Sms Gönder